У свій День народження ЯрмаК зіграє великий сольник у STEREO PLAZА

Великим сольним концертом вирішив відзначити свій День народження молодий репер ЯрмаК.

"Я запрошую всiх однодумців та справжніх патріотів прийти на концерт у клуб STEREO PLAZA та провести цей вечір разом, - каже ЯрмаК. - Чому ти маєш бути на цьому концерті? Тому що прийшла пора сказати стоп попсі та одноманітності і зрозуміти, що таке реп зі змістом. Якщо не був на наших концертах, просто прийди, порівняй та обери свій шлях! Чекаю всіх дітей космосу та світла 24-го жовтня".

Ярмак

Концерт у Києві відбудеться в рамках туру "Вставай". Під час якого пролунають треки з нового альбому "Made in UА", а також улюблені усіма хіти "22", "Білий птах" та "Сердце пацана".

Нагадаємо, це не перший сольник в творчому житті ЯрмаКа. Наприкінці 2014 року репер вже виступав у STEREO PLAZА, тому в цьому клубі почувається, як вдома та обіцяє влаштувати справжнє шоу.

Перші творчі спроби ЯрмаКа припадають на 2011 рік. Без особливого промо репер став відомим, виклавши свої роботи на YouTubе. 2013 рік подарував фанам хіт "Сердце пацана", який став лідером переглядів серед російськомовних кліпів. Більше мільйона юзерів звернули свою увагу на відео.

Непересічні думки репера обертаються в потужні пісні. Серед них – "22". Це відео яскраво відтворило драматичні події на київському майдані під час Революції Гідності.

Багатогранний автор подарував своїм фанам ліричні та позитивні пісні, що піднімають настрій: "Когда она проснется", "Стать бы ветром". А кліп на пісню "Едем" лише за першу добу переглянуло більш, ніж 100000 осіб, тим самим увійшов у ТОП-10 найпопулярніших відео на YouTube.

До речі, саме 24 жовтня, у день великого сольного концерту, ЯрмаКу виповнюється 24 роки. Хтось подумає, що це просто збіг обставин, а ми знаємо точно, коли робиш правильну річ увесь Всесвіт сприяє цьому!

Купити квитки на концерт ЯрмаКа в Києві можна тут: http://www.concert.ua/eventpage/yarmak

 

Актуальное


Похожие темы