АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЧ, АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ ТА ЛАРИСА РУСНАК ЗІГРАЮТЬ НА ОДНІЙ СЦЕНІ ТЕАТРУ ім. І.ФРАНКА.

Лауреат премії «Київська пектораль» Ахтем Сеітаблаєв, актор та телеведучий «Сніданку з 1+1» Анатолій Анатоліч та народна артистка України Лариса Руснак вперше зустрінуться на театральній сцені.

9 листопада о 19:00 на сцені Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка відбудеться ексклюзивний допрем’єрний показ вистави «Гостя» (див.посилання), режисера Катерини Степанкової.

Нам здається, що навколо триває щасливе успішне життя. Та раптом, трапляється щось незрозуміле, несподіване, невідворотнє. Дія вистави відбувається в квартирі головної героїні – Оділь. Несподівано її спокійне й розмірене життя перевертається – в будинок проникає невідома особа. Чи знайдеться ця людина та чого очікувати головній героїні від її близьких, які нібито мали б любити і підтримувати її попри все?

Головні ролі виконують актриса та телеведуча Олена Лавренюк, народна артистка України Лариса Руснак,  актор, телеведучий та режисер Ахтем Сеітайблаєв. Продюсер вистави Нонна Кондрашова.

Вистава торкається досить болючих соціальних тем.

 «Гостя» - це інтригуючий сюжет, паралелі між долями, психологічні монологи, що змусять замислитись. Вистава вже оповита особливою увагою публіки та обіцяє стати однією з найочікуваніших театральних прем’єр осені.

 

Жанр: драма (за мотивами оповідання Е.Е. Шмідта «Незвана гостя»)

Режисер: Катерина Степанкова

Продюсер: Нонна Кондрашова

Актуальное


Похожие темы