ЛЕГЕНДАРНИЙ ГУРТ «ТІК» ПРЕЗЕНТУЄ СВІЙ НОВИЙ АЛЬБОМ У КИЄВІ!
Post

ЛЕГЕНДАРНИЙ ГУРТ «ТІК» ПРЕЗЕНТУЄ СВІЙ НОВИЙ АЛЬБОМ У КИЄВІ!

Afisha
01 января 1970

29 листопада о 21:00, в столичному клубі Docker Pub, музиканти представлять свій новий четвертий альбом «Люби ти Україну!», присвячений десятиріччю гурту «ТІК».

Після масштабних гастролей не лише Україною, а й Канадою та США, музиканти гурту «ТІК» відсвяткують свій День народження в затишній домашній атмосфері – гурт збере своїх столичних фанів на презентації свого четвертого альбому «Люби ти Україну!» в Києві. 

Нове музичне творіння вінницького гурту «Люби ти Україну!» містить не лише гумористичні та веселі композиції, а й торкається гострих соціальних тем. Адже колектив не може стояти осторонь подій, що відбуваються у країні, але при цьому вони й далі продовжують нести посмішку і віру людям.

Ось, що соліст гурту, Віктор Бронюк, розповідає про новий альбом: «Кожною піснею і кожною нотою ми весь цей час зізнавалися в любові Україні. Зараз важливо робити, робити все що можеш, щоб підтримати країну, щоб змінити щось на краще. І ми теж маємо робити те, що в нас виходить найкраще - співати на славу цьому народові, на славу всій Україні.»

Нагадаємо, що нещодавно лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк став почесним громадянином Вінниці. Саме завдяки активній громадській діяльності та волонтерській роботі, якими музикант займається вже не перший рік, йому присвоїли почесне звання.

дата: 29 листопада

час: 21:00

адреса: Docker Pub, вул.Богатирська, 25

Теги:

New From Other Categories

Ukraine
Hospitality Ukraine 2018 пройдет 13 октября в Bel étage
09 октября 2018
13 октября в клубе Bel étage промоутерская группа 22:22 совместно с крупнейшим в мире драм-н-бейс лейблом Hospital records проведет четвертый...
Ukraine
Третья Fashion & Business конференция от украинского Vogue
08 октября 2018
24 октября 2018 года состоится третья Fashion & Business конференция Vogue UA. Эксперты из четырех модных столиц мира расскажут об...
Ukraine
Обладатель Emmy Damien Escobar выступит в Киеве
05 октября 2018
26 октября во Дворце “Украина” выступит всемирноизвестный скрипач из Нью-Йорка, американский бог скрипки Damien Escobar.
Ukraine
В Киеве пройдет международный форум для вдохновения девушек...
27 сентября 2018
ELLE ACTIVE FORUM – международный форум для вдохновения молодых амбициозных девушек, которые стремятся и хотят быть успешными и в работе,...
Ukraine
HammAli & Navai: любимые рэперы девушек едут в Киев
12 сентября 2018
28 октября в столичном клубе STEREO PLAZA рэперы HammAli & Navai представят свой дебютный качёвый альбом «Janavi».
Ukraine
Осень без форматов в стиле NORMAL
12 сентября 2018
Normal – это арт-простраство. Столичный point, которому каждый задает свое значение. Здесь дышится свободой Нью-Йорка и его пренебрежением к канонам...