Допрем’єрний показ романтичної комедії “Любов і Блогери”
Post

Допрем’єрний показ романтичної комедії “Любов і Блогери”

Events
Ukraine
19 января 2022

Вчора, 18 січня, у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТЦ Gulliver) відбувся найгучніший допрем’єрний показ фільму “Любов і Блогери”. Серед гостей - більше 100 українських зірок та інфлюенсерів.

Професійні актори та зірки соцмереж на одному екрані: вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери та популярні персонажі з ТіkТоk та Instagram. “Любов і Блогери” - це фільм нового формату, який демонструє конфлікт різних менталітетів і поколінь.

“Вперше за 30 років українського кінематографу ми поєднали покоління професійних акторів і інфлюенсерів, за якими слідкують мільйони людей у простих, народних умовах, - коментує продюсер фільму Володимир Остапчук. - Ми намагалися створити таку сучасну комедію, яка буде простою та зрозумілою для всіх. Думаю, нам це вдалося. Ми зараз перебуваємо у хвилюючому очікуванні на відгуки від глядачів, тому запрошуємо кожного до перегляду нашої прекрасної, веселої комедії у всіх кінотеатрах країни з 20 січня”.

Цього вечора прем’єру стрічки “Любов і Блогери” вперше побачила велика кількість зіркових гостей, серед яких: Юрій Нікітін, Lida Lee, NiNO, Раміна Есхакзай, Павло Зібров, Олег Машуковський, Таня Пренткович, Олександра Пустовіт, Альона Венум, Сабіна Мусіна, Андрій Задвірний, Анна Кузіна, Богдан Юсипчук, Богдан Осадчук, Сергій Халус, Назар Грабар, Міла Кузнєцова, Міла Бараєва, Даня Вегас, Даша Кубик, Олександр Волошин та багато інших.

«Прем‘єрний показ у Києві був дуже хвилюючим, адже у столиці завжди більш «витончена» публіка. Але, судячи з кількості сміху та оплесків у залі – нам все вдалося. Весь Інстаграм - та що там, весь інтернет шумить, навіть не встигаємо реагувати. Ми отримали масу позитивних відгуків, наша команда не очікувала такої шаленої підтримки”, - розповів Євген Таллер, продюсер, співрежисер “Любов і Блогери”.

Презентувати та подивитись разом з запрошеними глядачами фільм прийшли самі актори стрічки: Ольга Сумська, Вадим Новіцький, Назар Задніпровський, Анна Трінчер, Іван Кухарчук, Анастасія Єлісєєва, Інна Приходько, Катерина Кістень, Іван Кухарчук, Анатолій та Тетяна Зіновенко, Георгій Делієв, Богдан Шелудяк, Роман Свічкоренко, Вікторія Маремуха, Євген Білозеров.

Назва слогану фільму “Засновано на ржачних подіях” повністю себе виправдала - впродовж усього кіносеансу у залі не вщухав сміх.

В офіційному прокаті романтичну комедію "Любов і Блогери" можна буде переглянути з 20 січня 2022 року.

New From Other Categories

Ukraine
Церемонія нагородження Національної музичної премії «Українс...
16 февраля 2022
16 лютого в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулась ювілейна (1991-2021рр.) церемонія нагородження Національної музичної премії «Українська пісня року 2021».
Ukraine
Современное звучание искусства на презентации проекта BEOM М...
16 февраля 2022
Вечеринка в честь дня рождения - это повод для самых неожиданных сюрпризов, тем более, когда главный из них подготовил сам...
Ukraine
Были все: Вечеринка-открытие ресторана GHOST
10 февраля 2022
Уникальный для Украины формат открытия, придуманный в коллаборации с Вадимом Келлером, заключался в том, что гости вечера, прийдя в заведение,...
Ukraine
Офіційне відкриття Shoor bar — унікального бару для особлив...
06 февраля 2022
Shoor bar Grand Оpening відбудеться 5 лютого о 22:00. Новий епатажний проект від Bulldozer Group Ukraine, який претендує на звання...
Ukraine
Як святкували Happy Lunar New Year в ресторані ВАО
04 февраля 2022
Happy Lunar New Year — так сьогодні вітали гостей хостес ресторану ВАО. Щорічно ресторан проводить масштабний захід у честь Китайського...
Ukraine
Презентація 12 сезону шоу "Голос країни"
22 января 2022
Сьогодні у столичному ресторані Ghost відбулась гучна презентація 12 сезону Голосу країни, прем’єра якого відбудеться 23 січня о 21:00 на...