FROLOV продовжує досліджувати сексуальність у новій лінійці бренду STUD
Post

FROLOV продовжує досліджувати сексуальність у новій лінійці бренду STUD

Fashion
Ukraine
26 августа 2021

Назва нової лінійки STUD відсилає до американського сленгу, де це слово означає сексуально-привабливу людину. Також STUD (від studying) присвячена вивченню себе та своєї сексуальності. Всі айтеми STUD є ідентичними для чоловіків та жінок, як і їх розмірна сітка.

 

Колекція складається з трьох дропів. Перший дроп присвячений сорочці. До нього увійшли штани, сорочки та навіть піджаки повністю виготовлені з сорочкової тканини. Винятком стали лише дві моделі джинсів і шортів, де чорний та білий джинс комбінуються з сорочковою тканиною.

Допрем'єрний показ відеокампейну відбувся на кінофестивалі «Молодість». Він був відзнятий у подорожі креативного директора бренду Івана Фролова Америкою. У результаті стріт-кастингу Іван познайомився з різними моделями з шести штатів США. У розмові та інтерв'ю з ними, дизайнер провів власне дослідженням сексуальності та гендерної самоідентифікації, що стало основою відеокампейну STUD.

Режисером відео став Юрій Двіжон. Автори музики – Саша Злих та Володимир Забіяка.

«Кампейн STUD ми знімали у жовтні минулого року у США. У поїздку ми взяли декілька валіз з колекцією та подорожували Штатами у пошуках різноманітних локацій та абсолютно різних людей. Тому ми самостійно проводили кастинг просто під час нашої подорожі, і знаходили моделей для знімань у різних містах Америки: Сан-Франциско, Лас-Вегас, Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Джошуа-Трі. У процесі зйомки ми ставили їм запитання про те, що визначає їх гендер, як одяг впливає на це самовизначення. Найцікавіші моменти та відповіді моделей увійшли у наш основний кампейн. З повними інтерв'ю можна буде ознайомитись упродовж виходу наших дропів на офіційних джерелах бренду», – Іван Фролов.

 

З інтерв’ю героїв:

Ландрія: «Моє тіло - моє ідеальне вбрання. Кожен шрам, кожна бородавка, відтінок шкіри. Що можна ще сказати, крім того, що мої гени - унікальні й неповторні?».

Тімо: «Я ношу сукні й спідниці все своє життя. Так, коли я був малим, часом цупив сестрині спідниці й одягав їх за зачиненими дверима. Мені тоді було, певно 2-3 роки, але досі це пам’ятаю».

Крістофер: «В нас лише одне життя, тож чому б не творити найяскравішу, найнезвичайнішу версію себе?».

Елізабет: «Я думаю, що життя без дизайну, без одягу було б занудним».

Юлія: «Хотілося б, щоб уся мода була унісекс. Ніяких бар’єрів, ніяких обмежень».

Неш: «Я люблю одягатись, бо це дає мені можливість ставати образом, який я собі уявляю і маю можливість показати світу».

Ноель: «Не думаю, що тіло є ідеальним вбранням - скоріше полотном для будь-чого, що ти хочеш на ньому зобразити».

Маліа: «Хоч я й захоплююся своїм тілом і тим, що воно мені дає, бувають і дні, коли мені хочеться змінити це “вбрання”».

 

Director & DP - Yuriy Dvizhon @dvizhon 

Photography - Ivan Frolov @ivfrolov

Creative producer and style - Ivan Frolov @ivfrolov
Screenplay and interview - Ola Zhyzhko @olaazh
Campaign edit - Yura Katynsky @yurakatynsky
Music - Sasha Zlykh, Volodymyr Zabiyaka
Subtitles - Bohdan Zhuk @bohdanzh

Cast:

Julia @dankoiuliia

Noel @actuallynoel

Nash @nashkoshiro

Landria @tsalagifey

Timo @timonunez_official

Malia @_rajeen___

Christopher @christopherkenji

Elizabeth @elizabethmarochok

Теги: FROLOV

New From Other Categories

Ukraine
Новый хит от Wellboy - “Вишні”
22 октября 2021
Прорыв лета 2021, автор безоговорочного хита “Гуси”, Антон Wellboy представил следующий ХИТ - “Вишні”.
Ukraine
Дебютный сингл и клип от анонимного проекта БАСОКРУТ
22 октября 2021
БАСОКРУТ — это новый электронный музыкальный проект, который, по словам автора, создан в первую очередь ради фана. А заодно для...
Ukraine
ПРЕМЬЕРА: Миша Романова с новой песней о жизни после любви
22 октября 2021
«Возможно, самый автобиографичный трек в моей жизни» - так лаконично певица описывает свою новую работу «Бармен». В mood видео Миша...
Ukraine
Новая танцевальная песня группы Cloudless: возвращение ко вр...
22 октября 2021
Группа Cloudless представляет новый мощный трек на украинском языке под названием «Псих». И это не единственная новость от бэнда. В...
World
Ума Турман и ее дочь: Квентин Тарантино говорит, что снимает...
21 октября 2021
Хотя ничего не высечено в камне, Квентин Тарантино не исключает, что «Убить Билла 3» выйдет в качестве его следующего фильма.
World
Смотрим и конспектируем: Уличный стиль на Неделе моды в Шанх...
20 октября 2021
Подводя итоги сезона весна-лето 2022 в Шанхае, мы собрал уличные образы недели от зрителей. В связи с COVID-19 Неделя моды...