У Києві знімають «Казку старого мельника»
Post

У Києві знімають «Казку старого мельника»

Music
18 мая 2017

У національному музеї народної творчості та побуту в Пирогово тривають зйомки першого українського фентезі «Казка старого мельника». Державне агентство з питань кіно розморозило фінансування, компанія «Євромедіа», яка займається реалізацією кінострічки, продовжила зйомки.
«Фінансування на цю кінострічку відновлено, але в зв’язку зі змінами цін для ефективного завершення проекту потрібне додаткове фінансування, - розповідає Пилип Іллєнко, голова Державного агентства з питань кіно. - Це задача не тільки наша, але й продюсерів фільму. Робота йде, команда працює, сподіваємось на гарний результат».


А тим часом на знімальному майданчику тривають репетиції каскадерів. На величезних кранах, у повітрі, гімнастки-«повітрулі» проводять бій з каскадерами-«вовкулаками».  


«Сьогодні ми знімаємо сцену, коли найманці прийшли на Чорний хутір і деякі герої казки перевтілились на вовкулак, - розповідає Олександр Ітигілов, режисер «Казки старого мельника». – Взагалі у сценарії для мене було цікаво все, оскільки не тільки діти, а й дорослі вірять у казки. Особисто я вірю. Тому для мене жанр сам сценарій Сергія Гаврилюка, були цікавими від початку до самого кінця. Сподіваюся, що я, як режисер, не зіпсую цей твір, а екранізація буде ще яскравішою, ніж написано. Над цим працюємо і великі надії покладаємо на те, що все вийде і глядач побачить гідне кіно з величезною кількістю моментів, які змусять забути про реалії та повірити у казку».


Одну з головних героїнь «Параску Казку» грає відома українська акторка Ірма Вітовська, яка так вжилася в роль, що поза кадром жартує з інтонаціями, притаманними Парасці, чим змушує сміятись усю знімальну команду.


«Я граю героїню Параску Казку, таку собі українську жінку з матріархальним нахилом, - ділиться Ірма Вітовська. – В характері Параски і воля, і диктатура, вона може спонукати до дій, як то кажуть «і пряником, і кочергою». Як на мене 50% успіху екранного персонажу – це партнер у кадрі. Мого чоловіка в казці грає Остап Ступка. Тому все виходить прекрасно. Дозволяємо собі імпровізації, які непогано вписуються у сцени фільму».


«Ми всі вболіваємо за те, щоб зробити гарне дитяче кіно та випустити його в світ, - додає Остап Ступка. - Кожен актор вносить частинку набутої майстерності, практики, знань, вмінь, щоб зробити свою роль кращою та кіно в цілому».


Нагадаємо, «Казка старого мельника» стане унікальним проектом. Адже, над її створенням працюють справжні професіонали: сценаристи, режисери, актори, декоратори, костюмери, каскадери, гримери, технічна група.


Акторський склад «Казки старого мельника» вражає. У кінострічці знімаються: Анатолій Хостікоєв, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Володимир Горянський, Олеся Жураковська («Свати»), Олексій Богданович («П’ять хвилин до метро»), Ігор Бірча («Віталька»), Василь Бендас («Шоу довгоносиків»), Валентин Томусяк («Київський торт»), Анна Кошмал («Свати»), Леонід Шевченко («Іван Сила»), Костя Камінський («Трубач»), Андре Лопушинський («Три сестри»), Андрій Носихін («Джамайка»), Євгенія Гладій, Максим Кондратюк,Сергій Гаврілов та інші.
Про що «Казка старого мельника»?


Як дитині доступно пояснити що таке добро і зло? Фільм-казка – найкращий спосіб донести складні поняття у простій і водночас цікавій формі. В основі «Казки старого мельника» – боротьба головних героїв Христини та Миколки з силами зла – «вовкулаками» та «повіт рулями». Любов до сім’ї, вибір життєвого шляху, взаємодопомога та співчуття, мужність та наполегливість – все це поєднано в унікальній українській казці.

Теги:

New From Other Categories

Ukraine
Мистический лес: новая коллекция Katerina Rutman
22 сентября 2021
Загадочный туман, португальская зелень и красота дворца Пена — в новом сезоне дизайнер бренда Катерина Рутман представила коллекцию, посвященную Португалии.
World
Умер Уилли Гарсон - любимый актер из «Секс в большом городе»
22 сентября 2021
Уилли Гарсон, актер, наиболее известный по роли лучшего друга Кэрри Брэдшоу, Стэнфорда Блатча, в фильме «Секс в большом городе», скончался....
World
BTS выступили с песней и заявлением на Генеральной Ассамблее...
22 сентября 2021
K-pop группа BTS выступили с речью и исполнили свой последний хит «Permission to Dance» на 76-й Генеральной Ассамблее Организации Объединенных...
World
Мэдисон Бир - лицо нового аромата Victoria’s Secret
22 сентября 2021
Вслед за Tease Crème Cloud компания Victoria’s Secret добавила новый аромат в свою линию духов Tease.
World
Лучшие друзья девушек - удобное белье: Идеальная коллекция S...
22 сентября 2021
SKIMS обновили свои «хлопковые» силуэты. В ассортименте представлены новые базовые модели и нижнее белье из фирменного материала бренда и трикотажа.
World
Официальные лица называют даты открытия Собор Парижской Бого...
21 сентября 2021
Собор Парижской Богоматери откроется к Олимпийским играм 2024 года в Париже. Rebâtir Notre-Dame de Paris, группа, отвечающая за реконструкцию, заявила...