У Києві знімають «Казку старого мельника»
Post

У Києві знімають «Казку старого мельника»

Music
18 мая 2017

У національному музеї народної творчості та побуту в Пирогово тривають зйомки першого українського фентезі «Казка старого мельника». Державне агентство з питань кіно розморозило фінансування, компанія «Євромедіа», яка займається реалізацією кінострічки, продовжила зйомки.
«Фінансування на цю кінострічку відновлено, але в зв’язку зі змінами цін для ефективного завершення проекту потрібне додаткове фінансування, - розповідає Пилип Іллєнко, голова Державного агентства з питань кіно. - Це задача не тільки наша, але й продюсерів фільму. Робота йде, команда працює, сподіваємось на гарний результат».


А тим часом на знімальному майданчику тривають репетиції каскадерів. На величезних кранах, у повітрі, гімнастки-«повітрулі» проводять бій з каскадерами-«вовкулаками».  


«Сьогодні ми знімаємо сцену, коли найманці прийшли на Чорний хутір і деякі герої казки перевтілились на вовкулак, - розповідає Олександр Ітигілов, режисер «Казки старого мельника». – Взагалі у сценарії для мене було цікаво все, оскільки не тільки діти, а й дорослі вірять у казки. Особисто я вірю. Тому для мене жанр сам сценарій Сергія Гаврилюка, були цікавими від початку до самого кінця. Сподіваюся, що я, як режисер, не зіпсую цей твір, а екранізація буде ще яскравішою, ніж написано. Над цим працюємо і великі надії покладаємо на те, що все вийде і глядач побачить гідне кіно з величезною кількістю моментів, які змусять забути про реалії та повірити у казку».


Одну з головних героїнь «Параску Казку» грає відома українська акторка Ірма Вітовська, яка так вжилася в роль, що поза кадром жартує з інтонаціями, притаманними Парасці, чим змушує сміятись усю знімальну команду.


«Я граю героїню Параску Казку, таку собі українську жінку з матріархальним нахилом, - ділиться Ірма Вітовська. – В характері Параски і воля, і диктатура, вона може спонукати до дій, як то кажуть «і пряником, і кочергою». Як на мене 50% успіху екранного персонажу – це партнер у кадрі. Мого чоловіка в казці грає Остап Ступка. Тому все виходить прекрасно. Дозволяємо собі імпровізації, які непогано вписуються у сцени фільму».


«Ми всі вболіваємо за те, щоб зробити гарне дитяче кіно та випустити його в світ, - додає Остап Ступка. - Кожен актор вносить частинку набутої майстерності, практики, знань, вмінь, щоб зробити свою роль кращою та кіно в цілому».


Нагадаємо, «Казка старого мельника» стане унікальним проектом. Адже, над її створенням працюють справжні професіонали: сценаристи, режисери, актори, декоратори, костюмери, каскадери, гримери, технічна група.


Акторський склад «Казки старого мельника» вражає. У кінострічці знімаються: Анатолій Хостікоєв, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Володимир Горянський, Олеся Жураковська («Свати»), Олексій Богданович («П’ять хвилин до метро»), Ігор Бірча («Віталька»), Василь Бендас («Шоу довгоносиків»), Валентин Томусяк («Київський торт»), Анна Кошмал («Свати»), Леонід Шевченко («Іван Сила»), Костя Камінський («Трубач»), Андре Лопушинський («Три сестри»), Андрій Носихін («Джамайка»), Євгенія Гладій, Максим Кондратюк,Сергій Гаврілов та інші.
Про що «Казка старого мельника»?


Як дитині доступно пояснити що таке добро і зло? Фільм-казка – найкращий спосіб донести складні поняття у простій і водночас цікавій формі. В основі «Казки старого мельника» – боротьба головних героїв Христини та Миколки з силами зла – «вовкулаками» та «повіт рулями». Любов до сім’ї, вибір життєвого шляху, взаємодопомога та співчуття, мужність та наполегливість – все це поєднано в унікальній українській казці.

Теги:

New From Other Categories

World
Секс, скандал и много денег: Сочный новый трейлер перезагруз...
11 июня 2021
Вышел второй трейлер перезагрузки «Сплетницы» на HBO Max, и он скандальный. Двухминутный тизер под трека Super Rich Kids Фрэнка Оушена,...
World
JW Anderson представляет капсулу с гомо-эротическими рисунка...
11 июня 2021
Второй год подряд JW Anderson представляет капсульную коллекцию в сотрудничестве с художником Tom of Finland, вдохновленную его фирменными эротическими произведениями...
World
Теперь можно купить лучшие наряды A$AP Rocky
11 июня 2021
«Модные тенденции приходят и уходят, но вещи остаются с вами навсегда». Подпитываемые миллиардными приобретениями и повышенным интересом к устойчивому потреблению,...
World
Burberry прикладывают еще больше усилий, чтобы стать экологи...
11 июня 2021
В продолжение усилий по обеспечению устойчивого развития, Burberry объявила, что к 2040 году стремится стать полностью благоприятной для климата. Это...
World
Airbnb заплатят вам, если вы будете жить в любой точке мира...
10 июня 2021
Airbnb запустил удивительную розыгрыш: хоум-шеринг платформа заплатит 12 счастливчикам, которые проживут год в любой точке мира используя списки AIRBNB. Airbnb...
World
Внезапно: Канье Уэст и Ирина Шейк встречаются
10 июня 2021
Источники сообщили, что эти двое были замечены в Провансе на юго-востоке Франции в роскошном отеле с друзьями, а слухи о...