ГУРТ «ТІК» ДОСІ У ШОЦІ ВІД СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У КРАМАТОРСЬКУ.
Post

ГУРТ «ТІК» ДОСІ У ШОЦІ ВІД СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У КРАМАТОРСЬКУ.

Music
18 мая 2017

Прифронтовий Краматорськ зустрів гурт «ТІК» десятками синьо-жовтих прапорів, білосніжним пам’ятником козаку Мамаю і вигуками: «Слава Україні!»

24-ту річницю незалежності України гурт «ТІК» святкував на концерті у Краматорську. На центральній площі міста зібралося як ніколи багато людей, самі краматорчани відзначають: стільки тисяч городян не було навіть на Дні міста. Атмосфера була вражаючою, спільні пісні і танці - гучними і щирими, а емоції - найсильнішими!

- Важко передати словами той стан, ті емоції, що панували в Краматорську. Тут не на словах знають, що таке мир і війна.... А тому дуже відповідально звучало: «Слава Україні!», «Героям Слава!» - ділиться враженнями лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк.

Через можливі провокації і підвищену небезпеку, яка завжди присутня у зоні АТО, багато хто відмовляв «тверезих і культурних» від поїздки до міста. Але «ТІК» так скучив за жителями Донецької області, де за 10 років існування гурту мав чи не найбільше концертів, що ні хвилини не вагався. Музиканти зізнаються: неабияк щасливі, що головне свято країни провели саме у Краматорську - прекрасному місті, яке, переживши жах війни, зробило остаточний вибір - бути українським, розвиватися і процвітати саме у складі України.

- Зазвичай артисти стають «подарунками» до свят, а сьогодні було навпаки - жителі Краматорська нам зробили найдорогоцінніший презент: на концерт прийшли у вишиванках і з синьо-жовтими прапорами, а потім всім майданом разом з нами співали «Люби ти Україну!» і національний гімн. Під час виступу я декілька разів закривав очі і не розумів, де знаходжуся: десь на Західній Україні чи на Донбасі. А потім відкривав очі і радів: так, це все-таки Донбас, який сьогодні майорить синьо-жовтими і навіть червоно-чорними українськими прапорами, - радіє Віктор Бронюк. - Ще не у всього населення, але у переважної більшості жителів Краматорська сьогодні з’явилися конкретні національні ознаки. Якщо раніше у цих краях не раз доводилося чути, що люди не ототожнюють себе ні з Україною, ні з Росією, а ніби самі по собі, то сьогодні ситуація інша. Відчувши на смак і на дотик «русский мир», люди зробили свій вибір, по-справжньому святкують День незалежності України, тому що, як ніхто інший, тепер знають її ціну. Краматорськ змінився! Про позитивні зміни навіть свідчить той факт, якою чистою залишилася площа після концерту, а людей, що на святі були з пивом у руках, можна перерахувати буквально на пальцях, - розповів Віктор Бронюк.

У Краматорську «ТІК» провів цілий день, а час до виступу Віктор Бронюк присвятив зустрічам з городянами та керівництвом міста й області. Коли був у приміщенні адміністрації, центральною вулицею саме проходила багатолюдна патріотична хода, а краматорчани цього дня отримали ще один новий символ міста - надзвичайно красивий пам’ятник козаку Мамаю, який тепер прикрашає сквер Шевченка.

- Я щиро радію за Краматорськ, що місто починає повертатися до нормального, мирного життя. Я дуже добре пам’ятаю наш останній концерт у Краматорську, який мали у вересні 2013-го року, за кілька місяців до сумнозвісних подій. Саме у Краматорську відбулося одне з перших публічних виконань пісні «Люби ти Україну!» - зала її сприйняла настільки тепло, що, пам’ятаю, не міг продовжувати виступ, бо люди стояли і кілька хвилин аплодували. Вже тоді Краматорськ став для мене дуже особливим містом, - говорить Віктор Бронюк. - На жаль, у місті досі залишається багато відкритих соціально-побутових проблем: велика кількість біженців і переселенців, робота обласної адміністрації в еміграції, коли для вирішення проблем треба проїхати по бездоріжжю майже всю область. Але населення не здається, люди починають брати відповідальність на себе, ремонтуються вулиці, замальовуються сліди від куль і вибухів, місто приводиться до ладу, потихеньку повертаючись до мирного життя. Секретар міської ради порадував звісткою, що попри війну Краматорськ вперше показав позитивний ріст місцевого бюджету - це чудові позитивні ознаки процесів, до яких нам усім теж треба долучатися. Спілкуючись з людьми у прифронтовому місті, відчуваєш, як їм не вистачає підтримки та уваги - чисто людської, громадянської. Наш гурт дуже щасливий, що у такий день ми були поруч із краматорчанами, тому що наша спільна боротьба - це наша спільна перемога!

Теги:

New From Other Categories

World
Оседлайте волны на электрической доске для серфинга CELINE
28 декабря 2021
Чтобы представить CELINE eFoil, французский элитный дом объединился с профессиональным кайтсерфером Джеймсом МакГратом, чтобы продемонстрировать электрическую доску для серфинга в...
World
Netflix объявил дату выхода второго сезона «Бриджертон»
28 декабря 2021
Дорогой читатель, на праздновании первой годовщины Бриджертона в прошлую субботу (25 декабря) Netflix объявил дату премьеры второго сезона сериала.
World
Вторая глава хайпового сотрудничества The North Face и Gucci
28 декабря 2021
После их первоначального партнерства в прошлом году The North Face и Gucci вернулись для второй главы своей совместной коллекции.
World
Коллекция аксессуаров Louis Vuitton сохраняет видение Вирджи...
27 декабря 2021
Коллекция Вирджила Абло Aerogram для Louis Vuitton, впервые представленная в прошлом году, возвращается с новыми обновленными моделями и цветовыми решениями.
World
Японский профессор создал экран телевизора, который можно по...
27 декабря 2021
По данным Reuters, японский профессор создал прототип экрана телевизора, который можно лизать, чтобы попробовать разные вкусы.
Ukraine
Какие процедуры лица нужно делать зимой
27 декабря 2021
Зима — лучшее время для экспериментов с уходовыми процедурами и косметикой. Погода не щадит настроение, но благосклонна к активным препаратам....