«ПОТОЙБІЧНА» ПРЕМ’ЄРА НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ
Post

«ПОТОЙБІЧНА» ПРЕМ’ЄРА НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ

Music
18 мая 2017

В листопаді цього року на широкі екрани нашої країни вийде нове українське кіно - «По той бік». Це перший художній повнометражний фільм студії S13 LYTVYNENKO FILMS, у якої в планах популяризація українського кіно за межами нашої країни.

 

 «По той бік» - це кіно, що розповідає історію дівчини (актриса Поліна Джакаєва), яка переживши клінічну смерть, здобула дар бачити у своїх видіннях місця злочинів.

За словами режисера Олександра Литвиненко головна ідея «По той бік» полягає в тому, що кожне маленьке зло з часом породжує велике. Це завжди потрібно пам'ятати і намагатися виключати подібні речі.

 

У травні кіно було представлено в Українському національному павільйоні, який працював на Кіноринку «68-го Міжнародного Каннського кінофестивалю». А в липні відбулася презентація фільму на «Міжнародному Одеському кінофестивалі» в розділі WORK IN PROGRESS, де його позитивно оцінили критики.

Всі зйомки проходили на території України: у Чернігівській і Київській областях. За допомогою складних декорацій автори відтворили локації просочені духом 70-80 рр. минулого століття. Оператором стрічки виступив Євген Губренко, відомий оператор у вітчизняній рекламній індустрії. А  композитором - Дмитро Монатік.

Фільм продюсували брати Євгеній та Олександр Литвиненко та Ігор Перебіленко, які вклали власні кошти у створення картини.

Слід відмітити, що фільм вже встиг отримати достатньо велику кількість позитивних відгуків серед авторитетних українських та закордонних кінорежисерів та критиків, а прем’єра стрічки обіцяє бути гучною культурною подією країни.

Теги:

New From Other Categories

Ukraine
Макс Барских представил новое видео к саундтреку фильма о лю...
19 июля 2018
В рамках четвертого фестивального дня ОМКФ состоялся специальный питчинг, на котором впервые был представлен проект первой откровенной украинской комедии о...
Ukraine
MONATIK и Надя Дорофеева представили танцевальный клип-фанта...
19 июля 2018
«Опасные» танцы в доме известного модельера, яркие образы и Лазурное побережье в кадре режиссера Таню Муиньо
Ukraine
Свадебные традиции в новом видео Quest Pistols Show "Пей Вод...
19 июля 2018
Яркий, саркастичный, драйвовый и взрывной - именно те слова, которыми хочется описать музыкальное видео.
World
Кайли Дженнер и Трэвис Скотт на обложке журнала GQ
17 июля 2018
После рождения их дочери в начале этого года, Кайли Дженнер и Трэвис Скотт сделали свое первое официальное совместное интервью и...
World
Археологический комплекс Гёбекли-Тепе вошел в список Всемирн...
17 июля 2018
Список ЮНЕСКО пополнился новым культурным объектом. Им стал археологический комплекс Гёбекли-Тепе, расположенный в провинции Шанлыурфа на юго-востоке Турции.
Ukraine
On I Ona представили новый трек "Точка G"
17 июля 2018
Седьмой обнародованный трек закрепляет уже узнаваемый стиль дуэта: On I Ona продолжают легко касаться струн глубоких эмоций своих слушателей.