Гурт Бумбокс офіційно презентував нову пісню «Люди»
Post

Гурт Бумбокс офіційно презентував нову пісню «Люди»

Music
21 мая 2018

Команда Андрія Хливнюка нарешті оприлюднила новий сингл «Люди». Композиція була записана на студії «Бобіна» під керівництвом Дмитра “Боба” Хомулка.

«Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо. Тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми», – головний посил та приспів нової пісні Бумбоксу.

«Люди» стала першою аудіороботою, в якій колектив грає у новому складі – до знайомої всім «п’ятірки» додалися клавіші талановитого піаніста Павла Литвиненко, який приєднався до групи близько року тому.

Сингл «Люди» можна придбати в онлайн-крамницях Google Play та iTunes.

Через п’ять днів, 22 грудня, відбудеться прем’єра відеокліпу на свіжу композицію. У прес-службі Бумбоксу повідомляють, що головну і єдину роль у ньому зіграла художник і дизайнер Евеліна Яцеленко. Режисером промо-відео став Денис Дужник, відомий за live-відео Бумбоксу «Злива» та кліпом O.Torvald «Все З Початку».

Нагадаємо, концертна презентація композиції «Люди» відбулася 24 вересня під час виступу Бумбоксу у Торонто. Це уже третя нова пісня Бумбоксу після треків «Выход» та «Злива», яка стане частиною максі-синглу. Його вихід відбудеться навесні наступного року.

На підтримку максі-синглу Бумбокс зіграють великий концерт у київському Палаці Спорту. Захід відбудеться другого квітня, квитки на нього можна придбати за посиланням.

 

Теги:

New From Other Categories

Ukraine
Объявлена ​​программа нового сезона Ukrainian Fashion Week F...
18 января 2022
2022 – год 25-летия Ukrainian Fashion Week. Основанный в 1997 году, Ukrainian Fashion Week стал первой Неделей моды не только...
World
COMME des GARÇONS Homme Plus меняет представление о том, что...
18 января 2022
COMME des GARÇONS Homme Plus представили свою коллекцию осень-зима 2022 . Тема коллекции, представленной в Токио, была «Кочевник».
World
Хроники Файдона о развитии музея Ива Сен-Лорана в Марракеше
18 января 2022
Общеизвестно, что Ив Сен-Лоран любил розовый город Марокко. «Марракеш научил меня цвету», — вспоминал он однажды, добавив, что раньше «все...
World
Этот набор карт научит вас методу Марины Абрамович
18 января 2022
Если вы когда-нибудь хотели научиться бросать вызов ловким приемам всемирно известной перформансистки Марины Абрамович , то это ваш шанс. Опубликованная...
World
Википедия не считает NFT формой искусства
18 января 2022
Согласно сообщениям, группа редакторов Википедии, бесплатной онлайн-энциклопедии, не считает невзаимозаменяемые токены ( NFT ) формой искусства.
World
Звезда фильма «Человек-паук» Том Холланд возглавил рекламную...
18 января 2022
Том Холланд является лицом кампейна, совместной работы Саймонса и г-жи Прада Весна / Лето 2022 года, в центре кампании Дэвида...