Віктор Бронюк : «На Водохрещення купаюся вже п’ятий рік поспіль» (фото)
Post

Віктор Бронюк : «На Водохрещення купаюся вже п’ятий рік поспіль» (фото)

Music
18 мая 2017

Сьогодні Віктор Бронюк здійснив  ювілейне купання!
Купатися на Водохрещення - традиція, якої лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк дотримується вже п’ятий рік поспіль. Артист радіє: ще жодного разу після цього не хворів. Навіть більше - бувало, що за кілька днів до цього мучила температура, та після купання організм швидко йшов на поправку.

- Ми з друзями купаємося у Вінниці на Вишенському озері рано-вранці - не пізніше сьомої години, коли вода ще прозора, а людей навкруги мало. Обов’язково беремо із собою чай у термосі - і відчувши радість від того, як твої п’яти прилипають до льоду, потім з піднесеним настроєм роз’їжджаємося у справах, - розповідає Віктор Бронюк. - Вважаю, купатися чи ні на Водохрещення - це особиста справа кожного. Я свого часу просто відчув таке бажання, таку потребу - і тепер це традиція, яка приносить мені задоволення. Впевнений, з часом до неї і мої діти долучаться. Син Даня вже цього року сильно просився, але через спалах грипу я вирішив сина з собою все-таки не брати.

Цікаво, що купальний сезон цього року лідер «ТІК» відкрив задовго до Водохрещення. Під час відпочинку з родиною у Лапландії артист щовечора купався у відкритому басейні на вулиці, що діяв при спа-комплексі готелю. За компанію із татом діти теж залюбки почергово пірнали у контрастні басейни з холодною і гарячою водою. А от дружина Віктор Бронюка - Тетяна - після багатоденних вмовлянь на таку витівку наважилася лише в останній день.

- Купатися в мороз насправді не так екстремально, як тоді, коли температура невелика, але дме сильний вітер і ллє дощ, - додає Віктор Бронюк. - Пам’ятаю, пару років тому на Водохрещення була саме така кепська погода - ото було справжнє випробування!

Теги:

New From Other Categories

Ukraine
«Восток 94» – новый релиз от Sимптома (экс-Грибы)
17 сентября 2021
«Восток 94» – новый релиз от Sимптома. Это альбом-возвращение к истокам. Релиз пропитан атмосферой, в которой вырос и которая сформировала...
World
“Допустим”, Миша Кацурин выпустил первый альбом
17 сентября 2021
Ресторатор и музыкант Миша Кацурин в прошлом году вернулся в музыкальный мир с песнями “Курорт” и “А что если”. 17...
Ukraine
Артем Пивоваров и Олег Скрипка выпустили песню на стихотворе...
17 сентября 2021
17 сентября украинский артист Артем Пивоваров и фронтмен «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка представили творческую коллаборацию по мотивам стихотворения лирика-шестидесятника Николая...
World
Бриллиантовое безумие: Вирджил Абло поделился эффектным куло...
16 сентября 2021
Вирджил Абло, впервые замеченный на афтепати Met Gala 2021 года, недавно отправился в Instagram, чтобы поделиться взглядом на свою новую...
World
Японский дизайнер NIGO возглавил Kenzo
16 сентября 2021
После ухода Фелипе Оливье Баптисты в начале этого года Kenzo назначил NIGO своим новым художественным руководителем.
World
Сувениры из отпуска: Наивная и летняя коллекция KIKO KOSTADI...
16 сентября 2021
На лондонской неделе моды KIKO KOSTADINOV представил свою коллекцию женской одежды Весна / Лето 2022 от Лауры и Дины Фаннинг.