Віктор Бронюк : «На Водохрещення купаюся вже п’ятий рік поспіль» (фото)
Post

Віктор Бронюк : «На Водохрещення купаюся вже п’ятий рік поспіль» (фото)

Music
18 мая 2017

Сьогодні Віктор Бронюк здійснив  ювілейне купання!
Купатися на Водохрещення - традиція, якої лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк дотримується вже п’ятий рік поспіль. Артист радіє: ще жодного разу після цього не хворів. Навіть більше - бувало, що за кілька днів до цього мучила температура, та після купання організм швидко йшов на поправку.

- Ми з друзями купаємося у Вінниці на Вишенському озері рано-вранці - не пізніше сьомої години, коли вода ще прозора, а людей навкруги мало. Обов’язково беремо із собою чай у термосі - і відчувши радість від того, як твої п’яти прилипають до льоду, потім з піднесеним настроєм роз’їжджаємося у справах, - розповідає Віктор Бронюк. - Вважаю, купатися чи ні на Водохрещення - це особиста справа кожного. Я свого часу просто відчув таке бажання, таку потребу - і тепер це традиція, яка приносить мені задоволення. Впевнений, з часом до неї і мої діти долучаться. Син Даня вже цього року сильно просився, але через спалах грипу я вирішив сина з собою все-таки не брати.

Цікаво, що купальний сезон цього року лідер «ТІК» відкрив задовго до Водохрещення. Під час відпочинку з родиною у Лапландії артист щовечора купався у відкритому басейні на вулиці, що діяв при спа-комплексі готелю. За компанію із татом діти теж залюбки почергово пірнали у контрастні басейни з холодною і гарячою водою. А от дружина Віктор Бронюка - Тетяна - після багатоденних вмовлянь на таку витівку наважилася лише в останній день.

- Купатися в мороз насправді не так екстремально, як тоді, коли температура невелика, але дме сильний вітер і ллє дощ, - додає Віктор Бронюк. - Пам’ятаю, пару років тому на Водохрещення була саме така кепська погода - ото було справжнє випробування!

Теги:

New From Other Categories

Ukraine
Макс Барских представил новое видео к саундтреку фильма о лю...
19 июля 2018
В рамках четвертого фестивального дня ОМКФ состоялся специальный питчинг, на котором впервые был представлен проект первой откровенной украинской комедии о...
Ukraine
MONATIK и Надя Дорофеева представили танцевальный клип-фанта...
19 июля 2018
«Опасные» танцы в доме известного модельера, яркие образы и Лазурное побережье в кадре режиссера Таню Муиньо
Ukraine
Свадебные традиции в новом видео Quest Pistols Show "Пей Вод...
19 июля 2018
Яркий, саркастичный, драйвовый и взрывной - именно те слова, которыми хочется описать музыкальное видео.
World
Кайли Дженнер и Трэвис Скотт на обложке журнала GQ
17 июля 2018
После рождения их дочери в начале этого года, Кайли Дженнер и Трэвис Скотт сделали свое первое официальное совместное интервью и...
World
Археологический комплекс Гёбекли-Тепе вошел в список Всемирн...
17 июля 2018
Список ЮНЕСКО пополнился новым культурным объектом. Им стал археологический комплекс Гёбекли-Тепе, расположенный в провинции Шанлыурфа на юго-востоке Турции.
Ukraine
On I Ona представили новый трек "Точка G"
17 июля 2018
Седьмой обнародованный трек закрепляет уже узнаваемый стиль дуэта: On I Ona продолжают легко касаться струн глубоких эмоций своих слушателей.