«Фантастична жінка»: TAYANNA презентовала мантру любви и счастья
Post

«Фантастична жінка»: TAYANNA презентовала мантру любви и счастья

Music
Ukraine
03 августа 2018

3 августа в iTunes состоялась самая ожидаемая музыкальная премьера певицы TAYANNA «Фантастична жінка».

Автором слов и музыки выступила сама TAYANNA, а саунд-продюсером стал Виталий Телезин, вместе с ним украинская поп-звезда работала над несколькими треками из альбома "Тримай мене", который был признан музыкальными критиками «лучшим украинским релизом 2017 года».

По случаю выхода трека известный режиссер и продюсер Алан Бадоев взял интервью у TAYANNA, в котором украинская поп-звезда рассказывает о том, что ее вдохновило на написание песни:

- Що найцінніше ти могла б віддати своєму чоловіку?

- Своєму чоловіку я могла б віддати те, на що він заслуговує - мою любов.

- Чи відчуваєш ти себе вродливою?

- Я не знаю, чи відчуваю себе красивою, але про це мені кажуть чоловіки,тому, напевно, що так.

- Яка вона – жінка 21 сторіччя?

- Зараз настав час для «фантастичної жінки». Було мало справжніх жінок, було мало вільних, сильних, енергетично - заряджених особистостей – «фантастичних жінок». А тепер їх стало більше, і я впевнена в тому, що сьогодні час саме тієї «фантастичної жінки», яка несе в собі всі стихії природи, яка є уособленням самого поняття «жінка». Справжня жінка.- Як розпізнати щасливу жінку?

- Мені здається, що у щасливої жінки горять і світяться очі.

- Як виглядає красива жінка?

- Красива жінка - це та, яка випромінює світло.

- Чи відчуваєш ти себе вільною?

- Чи я вільна? Я думаю, можна сказати, що вільна. Воля для мене - це творчість, це натхнення. Мені здається, що воля - це синонім слова люблю, тому що в них немає меж: ні у волі, ні в кохання.

- Хто робить тебе щасливою?

- Я щаслива сама по собі, від того, що я усвідомлюю, наскільки прекрасне моє життя. У мене здоровий прекрасний син, усі мрії мої здійснюються , мене оточують прекрасні люди, і я вважаю, поки людина сама не навчиться бути щасливою, то цього ніхто не зможе за неї зробити.

- Чи можна носити настрій як сукню?

- Жінці можна все. Мені здається, що жінка настільки цікава й різноманітна, що настрій її можна носити дійсно як сукню і змінювати його кожного дня або навіть декілька разів на день.


- Ти щаслива жінка?

- Так, я щаслива жінка.

- Хто така «фантастична жінка»?

- Фантастичная жінка- це та, яка багато фантазує, багато мріє і йде за своїми мріями, досягає своєї мети, радіє кожному дню і вона є частиною природи, в ній є всі стихії.

- Який аромат у щастя?

- Як на мене, це аромат польових квітів.

- Секс для тебе це…?

- Це запах тіла коханої людини.

- Який запах у закоханості?

- Для мене запах закоханості - це аромат кави, хвойного лісу ще, а ще це запах мокрого асфальту і ранішньої роси.

 

New From Other Categories

World
Красивая осенняя капсула от Timberland
13 ноября 2018
После сотрудничества с Champion и N.HOOLYWOOD, Timberland вернулся с другой идеей, на этот раз представив коллекцию с рисунками «Scarf». Привлекательная...
World
Урбанистический Шанхай в коллаборации UNDEFEATED и BAPE
13 ноября 2018
После совместной работы с Timberland в начале этого года UNDEFEATED и BAPE представили еще одну совместную коллаборацию. Новая линия знаменует...
Ukraine
Святость и греховность в анимационном видео на песню ДахиБра...
13 ноября 2018
Сегодня, 13 ноября, состоялась премьера анимационного видео украинского художника-мультипликатора Сашка Даниленко на одну из самых будоражащих песен проекта DakhaBrakha —...
World
Памяти Стэна Ли: Супергерои и чему они нас учат
13 ноября 2018
12 ноября ушел из жизни американский писатель, актёр, продюсер, телеведущий, сценарист, редактор и один из создателей вселенной Marvel — Стэн...
World
Как Disney и Kappa отпраздновали 90-летие Микки Мауса
13 ноября 2018
Disney и Kappa Fall / Winter 2018 представили совместную капсульную коллекцию в рамках празднования 90-летия Микки Мауса.
Ukraine
2KOLYORY представили коллекцию BOHEMA
13 ноября 2018
Влечение к красоте и комфорту заставляет бренды все чаще создавать очень выдержанные, понятные образы. Назначение одежды мы читаем сами, глядя...