Неофіційний гімн: KHAYAT презентував символічну композицію до 30-річчя Незалежності України
Post

Неофіційний гімн: KHAYAT презентував символічну композицію до 30-річчя Незалежності України

Music
Ukraine
13 августа 2021

Український виконавець KHAYAT презентував нову композицію під назвою «Гімн землі». 

«Це маніфест кожного українця, що транслює любов і дяку своїй Батьківщині. Він не є типовим актом возвеличення, а скоріше відвертим проявом громадянської  свідомості  крізь голоси поколінь. Гучне слово «гімн»  було обране не тому що я на щось претендую, а тому, що воно чітко окреслює усю урочистість, символічність та значущість цієї роботи для мене як для автора і українця, в першу чергу», - розповів KHAYAT.

За словами музиканта, пісня була в розробці ще декілька років тому, але ніяк не могла отримати кінцевої форми через творчі сумніви та циклічне переписування тексту. 

«Мені дуже хотілось аби ця композиція не стала типовою описовою пісенькою про жовті поля і синє небо, яких і так є багацько. Я пішов на ризик і зрозумів, що єдиною можливою формою  є діалог. «Гімн землі»  - це майже інтимна розмова «матері»  і її сина, а основна ідея цього діалогу  в умінні бути вдячним та цінувати те, що маєш»,  -  поділився KHAYAT .

New From Other Categories

Ukraine
Fox Lingerie представили новогодний кампейн
02 декабря 2021
Украинский бренд белья Fox Lingerie представил кампейн новогодней коллекции, вдохновленной четырьмя стихиями природы — водой, воздухом, огнем и землей.
Ukraine
В тандеме с природой: TVORCHI в новой коллаборации Marc O'Po...
02 декабря 2021
Скандинавский бренд Marc O’Polo в рамках глобального кампейна “IT’S ON US.” совместно с группой TVORCHI представил новую зимнюю коллекцию. Съемка...
Ukraine
Бренд Siyai презентует коллаборацию с Аллой Барановской
02 декабря 2021
Украинский трикотажный бренд Siyai представил первую коллаборацию с инфлюенсером, основательницей сети салонов Clipse и проекта Clipse Beauty Box Аллой Барановской.
World
IKEA создают крошечное, но удобное жилье в Токио за 1 доллар...
01 декабря 2021
Поскольку люди продолжают тяготеть к большому городу, пространство в самой густонаселенной городской зоне в мире становится все более ограниченным. По...
World
Gucci представляют сказочный зимний кампейн с К-Pop звездой...
01 декабря 2021
В новой специальной праздничной кампании Gucci, расположенной в идиллической зимней стране чудес, представлены изделия мирового представителя бренда KAI. Член к-поп...
World
Прощай, гений. Последний показ Вирджила Абло для Louis Vuitt...
01 декабря 2021
В память о Вирджиле Абло, который умер от рака в возрасте 41 года на прошлых выходных, Louis Vuitton представил в...