«Ultra»: KHAYAT презентує поп-альбом, розриваючи власні шаблони
Post

«Ultra»: KHAYAT презентує поп-альбом, розриваючи власні шаблони

Music
Ukraine
14 мая 2021

Сьогодні український виконавець KHAYAT презентує  EP «Ultra» , який сам називає своєю «душевною  пробоїною» . За словами артиста, кардинальні зміни у творчості викликанні його особистісним ростом і бажанням писати про те, що він особисто проживає кожного дня, а не про абстрактні фольклорні історії.

Назва «Ultra» несе більш підсилючий, префіксальний  характер і трактується як «особливий», «поза межами», «надприродний».

 «Це альбом чистих, оголених емоцій, спогадів,  трушних людських взаємин та їх побічних ефектів. Найкращого і найгіршого, що люди можуть залишити одне одному.  Але саме ці дрібниці і фарбують життя у кольори та роблять кожного з нас особливим.  Я щасливий від того, що дозволив собі розірвати власні шаблони та написати цю музику, бо на стільки хвилюючого творчого піднесення я ще не відчував ніколи», - зізнається артист.

До EP  увійшли 5 треків  – «Ultra», «Крок», «Небосвод»,  «Темно»  та «Между нами».

Саунд-продюсером альбому виступив прогресивний український музикант Михайло Гайдай.

«Це смілива робота, сміливого артиста. Однією з найважливіших задач було зберегти наповнення та сутність KHAYAT, трансформувавши її у комерційний саунд.  Гіпнотичні нео-поп біти, східні мотиви дудука і дарбуки в комбінації з хаусовим басом та унікальним вокалом – дійсно горюча суміш», - розповів музикант.

Ідеологом та творцем візуальної складової альбому став талановитий український графічний дизайнер SAVKA, відомий співпрацею з топовими представниками музичної індустрії.

«З кожним своїм кроком KHAYAT трансформується і це не може не надихати. Ми створили світ «Ultra» на межі реальності та ілюзії, світ комфорту  душі, особливе символічне місце гармонії та сили», - повідомив дизайнер.

Теги: KHAYAT, Ultra

New From Other Categories

World
Дочери Бейонсе и покойного Коби Брайанта в эмоциональном кам...
02 декабря 2021
Бейонсе всегда была привержена женской силе, поэтому неудивительно, что она включила своих дочерей, Блю Айви и Руми Картер, в свою...
World
Вы можете встретить Рождество в том самом доме Кевина Маккал...
02 декабря 2021
Оригинальный дом из «Один дома», классической франшизы рождественских фильмов, в которой Маколей Калкин изначально играл Кевина Маккалистера в главной роли,...
World
Распроданный аромат Рианны Fenty Beauty Eau de Parfum снова...
02 декабря 2021
Парфюмерная вода Fenty Beauty Eau de Parfum была распродана с момента ее выпуска ранее этим летом. Для тех, кто не...
Ukraine
Fox Lingerie представили новогодний кампейн
02 декабря 2021
Украинский бренд белья Fox Lingerie представил кампейн новогодней коллекции, вдохновленной четырьмя стихиями природы — водой, воздухом, огнем и землей.
Ukraine
В тандеме с природой: TVORCHI в новой коллаборации Marc O'Po...
02 декабря 2021
Скандинавский бренд Marc O’Polo в рамках глобального кампейна “IT’S ON US.” совместно с группой TVORCHI представил новую зимнюю коллекцию. Съемка...
Ukraine
Бренд Siyai презентует коллаборацию с Аллой Барановской
02 декабря 2021
Украинский трикотажный бренд Siyai представил первую коллаборацию с инфлюенсером, основательницей сети салонов Clipse и проекта Clipse Beauty Box Аллой Барановской.