Допрем'єрний показ українскої кінострічки "По той бік"

30 листопада в оновленому кінотеатрі "Жовтень" відбувся перший український показ фільму - зіркова прем'єра  кінострічки "По той бік" режисера Олександра Литвиненко, що стала його дебютною повнометражною роботою.

Дебютна робота повнометражного кіно-доробку Олександра Литвиненко після перегляду одразу ж викликала неабиякий глядацький feed-back.Фільм вже встигли охрестити «відполірованим» й наголосили на винятковій увазі режисера до краси кадрів.

- Мені подобається, як ми передали епоху тих часів у нашому фільмі, проте, ми не робили на цьому акцент. Адже історія могла трапитись, як тоді, так і зараз, - коментує стрічку сам режисер.

«По той бік» встигли порівняти з ранніми роботами Хічкока та голлівудською стилістикою цих фільмів. Не уникнули розмови про фінансування, де Олександр Литвиненко вперше назвав цифру, яку витратили для виготовлення кінострічки – $180 000.

Фільм поєднав у собі детективну історію з глибокими психологічними елементами, містичними частинами та навіть арт-хаусними вкрапленнями .Головне послання стрічки «По той бік» полягає в тому, що будь-яке зло породжує ще більше зло й з цим потрібно боротись. При цьому режисер не намагається «навчити» свою аудиторію, а залишає їй простір для власних висновків.

Кінокритики також відмітили музичне оформлення фільму, що допомогло тримати напругу. Саунд-продюсингом картини займався  MONATIK.

Актуальное


Похожие темы