Ostrov Festival 2021: нова локація, свіжі подробиці та оновлення лайнапу
Post

Ostrov Festival 2021: нова локація, свіжі подробиці та оновлення лайнапу

Afisha
Ukraine
11 июня 2021

Фестиваль електронної музики Ostrov від qievdance відбудеться в Києві 11 та 12 червня. Історично подія завжди відбувалась на Трухановому острові, за винятком експериментального проведення в Одесі у 2018. 

Цього року івент отримає нову локацію з незмінними ключовими елементами святкування: подалі від шумних машин та розпечених багатоповерхівок, однак тепер безпосередньо біля води та з краєвидом на центральну частину Києва. Деталі та подробиці оголосять згодом. 

Фокусування Ostrov буде на дизайні та інфраструктурі. На гостей чекатимуть два танцмайданчики, зони для відпочинку, фуд-корт з різноманітними кухнями та інші елементи властиві для фестивального містечка. Зовнішнім виглядом локації займатиметься дизайнерка, стилістка та керівниця Patoka Studio і Nagolovy Леся Патока. Минулого року вона виступила художницею-постановницею стріму Ostrov + NECHTO.

Подія відбудеться під відкритим небом, з комфортним зонуванням та доступом до засобів особистого захисту (маски, антисептики та інше).

«Це дуже складний проєкт, адже щоразу ми будуємо його з нуля. На рівному грунті, зі складними інфраструктурними та логістичними обмеженнями. Щороку — це виклик, аби стати краще, більше та ефективніше. У 2021 ми хочемо адаптуватись та стати також безпечніше та зручніше для наших гостей», — поділився Михайло Бессінний, один з організаторів Ostrov.

Цього року на фестивалі працюватимуть дві сцени: qievdance stage та NECHTO stage. Останню куруватиме засновниця однойменного лейблу Анастасія Топольська. Серед запрошених гостей NECHTO stage Magda, Sonja Moonear, Bjarki, Orbe та інші відомі світові та локальні артисти. 

Більше інформації про артистів:

Magda, продюсерка, чия музика відображає одні з ключових техно-сцен світу, Берліну та Детройту. Її творчим наставником був Річі Хоутін, вони жили разом, грали сети та їздили в тури. Кар’єра Magda розпочалась ще у 1996 році, для діджейок в усьому світі це був непростий шлях, та, як написав DJ Mag в одному зі своїх матеріалів, артистка «зайняла техно-трон».

Sonja Moonear, швейцарська діджейка, засновниця лейблу Ruta5 та фестивалю Kiss Me. Артистка отримала класичну музичну освіту, однак захопилася електронною сценою, що й дало поштовх її кар’єрі. Зараз вона грає сети по всьому світу, та окрім власного лейблу видавалась на іменитих Karat та Perlon.
www.bbc.co.uk

Bjarki, ісландський техно-артист, що експериментує з ембіентом та IDM. На розквіті кар’єри (2014) артист видавав свою музику на лейблі Ніни Кравіц Trip та згодом заснував власну формацію bbbbbb Records. У своїй музиці артист переосмислює проблеми сьогодення, до прикладу реліз “Happy Earthday” (2019) на лейблі !K7 він присвятив екології та викликам, що з нею пов’язані.
 

Orbe, іспанський продюсер та засновник лейблу Orbe Records зіграє на Ostrov лайв-сет. Музикант є великим прихильником пошуку нових концептів. Resident Advisor описав його реліз “Laser's worldwar” (2018), як «музику для найглибших годин танцполу, коли тіло ледве рухається, а розум далеко».

Лайнап (оновлюється):


Bejenec (UA)
Bjarki (ISL)
Charlotte de Witte (BEL)
Danilenko (UA)
Etapp Kyle (UA) b2b Daria Kolosova (UA)
Fedele (IT)
Incorrect Waves (UA)
JOSS (UA)
Jana Woodstock (UA)
Knigi (live) (RUS)
Kobosil (GER)
Maceo Plex (USA)
Magda (USA)
Mr. Baseley (ENG)
Nastia (UA)
Nastya Muravyuova (UA)
Nikita Zabelin (RUS)
Orbe (live) (ESP)
Pahatam (UA) b2b Koloah (UA)
Poly Chain (UA)
Raxon (EGY)
S.A.Tweeman (UA)
Smailov (UA)
Sonja Moonear (CHE)
Splinter (UA)
Symonenko (UA)
Woo York (live) (UA)
Zakat95 (UA)
 

OSTROV FESTIVAL 2021

Дата: 11-12 червня 

Місце: TBA

Слідкувати за новинами: Facebook.com

Квитки (обмежена кількість): від 900 грн на qievdance.com

Теги: OSTROV

New From Other Categories

Ukraine
В Киеве выступит известный берлинский диджей и продюсер Reco...
24 июня 2021
Обновленные «Курени» продолжают серию вечеринок под открытым небом, собирая на склонах Днепра известных музыкантов и диджеев со всего мира. В...
Ukraine
Будь готов Зажигать! MONATIK даст в Киеве дополнительное шоу...
23 июня 2021
Зажигательные новости для поклонников MONATIK! Артист, креатор и новатор даст дополнительное шоу в Киеве “Made With Love And Rhythm Show”...
Ukraine
PHARAOH в июле выступит в Киеве
15 июня 2021
Pharaoh отыграет большой концерт в Киеве в поддержку нового альбома MILLION DOLLAR DEPRESSION. Концерт состоится 16-го июля в Stereo Plaza.
Ukraine
Hollywood Summer Party в Atmosfera Restaurant
15 июня 2021
17 червня Atmosfera Restaurant влаштовує першу атмосферну вечірку – Hollywood Summer Party! Організатори вже приготували для гостей освіжаюче ігристе, запальну...
Ukraine
В Киев возвращается VESELKA: самая известная квир-вечеринка...
01 июня 2021
VESELKA существует с 2018 года и считается одним из самых популярных среди людей с открытым мировоззрением. "Здесь царит свобода самовыражения...
Ukraine
Нино Катамадзе в Osocor Residence: волшебная феерия музыки н...
26 мая 2021
Через месяц каждый квадратный метр Osocor Residence наполнится вибрациями любви и доброты. Жемчужина Грузии и настоящее явление в международной музыке...