До Міжнародного дня захисту дітей: Співачка TAYANNA випустила власні казки
Post

До Міжнародного дня захисту дітей: Співачка TAYANNA випустила власні казки

Music
Ukraine
01 июня 2021

До Міжнародного дня захисту дітей TAYANNA опублікувала на своєму YouTube-каналі колискову та чотири казки в аудіо-форматі, які сама ж і написала.

Співачка розповідає, що ідея створення такого проекту виникла у неї кілька років тому, після відвідування дитячого будинку. Побачивши сум в очах дітей, що ростуть без батьків, вона відчула, що має зробити для них щось особливе. Ідея визріла у формат аудіо-казок, які мали б створювати ефект присутності рідної людини.

TAYANNA: «Я вирішила записати казки у аудіо, щоб дітки перед сном могли їх слухати і думати, ніби це мама їм читає, а потім співає колискову. Це важлива традиція із минулого, яка робить дитячу психіку більш захищеною, а самих дітей — впевненішими в собі. Мені, до речі, мама та бабуся постійно співали перед сном, тому я вирішила створити родинну колискову і поділитись нею з усіма».

До сьогоднішнього релізу TAYANNA розповідала ці казки своєму синові Данієлю — він був їхнім першим слухачем. Власне, всі ідеї для казок та колискових народились, коли Даніель засинав в обіймах мами, а вона уявляла, яку життєву мудрість хотіла б передати йому так, щоб він зрозумів і йому було цікаво слухати. Казки вийшли універсальними: їх можуть слухати як немовлята, так і діти до 8 років, бо в кожній є певна мораль та цікаві, прості образи (лісові істоти, павучки, природні явища).

У процесі запису також брала  участь співачка та актриса Марта Адамчук. На YouTube-каналі TAYANNA опубліковано чотири казки («Хмаринки», «Лісові герої», «Світло», «Біла історія») та одна колискова.


 

Теги: TAYANNA

New From Other Categories

World
Оседлайте волны на электрической доске для серфинга CELINE
28 декабря 2021
Чтобы представить CELINE eFoil, французский элитный дом объединился с профессиональным кайтсерфером Джеймсом МакГратом, чтобы продемонстрировать электрическую доску для серфинга в...
World
Netflix объявил дату выхода второго сезона «Бриджертон»
28 декабря 2021
Дорогой читатель, на праздновании первой годовщины Бриджертона в прошлую субботу (25 декабря) Netflix объявил дату премьеры второго сезона сериала.
World
Вторая глава хайпового сотрудничества The North Face и Gucci
28 декабря 2021
После их первоначального партнерства в прошлом году The North Face и Gucci вернулись для второй главы своей совместной коллекции.
World
Коллекция аксессуаров Louis Vuitton сохраняет видение Вирджи...
27 декабря 2021
Коллекция Вирджила Абло Aerogram для Louis Vuitton, впервые представленная в прошлом году, возвращается с новыми обновленными моделями и цветовыми решениями.
World
Японский профессор создал экран телевизора, который можно по...
27 декабря 2021
По данным Reuters, японский профессор создал прототип экрана телевизора, который можно лизать, чтобы попробовать разные вкусы.
Ukraine
Какие процедуры лица нужно делать зимой
27 декабря 2021
Зима — лучшее время для экспериментов с уходовыми процедурами и косметикой. Погода не щадит настроение, но благосклонна к активным препаратам....