Катя Царик розповіла про підготовку концерту до Дня Незалежності Країни
Post

Катя Царик розповіла про підготовку концерту до Дня Незалежності Країни

Music
Ukraine
17 августа 2021

На честь Дня Народження Країни 24 серпня в Києві на НСК Олімпійському відбудеться грандіозне музичне свято, яке розгортатиметься на найбільшій в історії України технологічній сцені та поєднає в собі сучасне мистецтво, найулюбленіші пісні, хореографічний перфоманс та інноваційні технології. Режисер-постановникцьогорічного головного свята країни Катя Царик розкрила деякі подробиці підготовки до концерту.

- Перед нами стояла мета зробити грандіозне свято. Завдання непросте, але дуже відповідальне. Безумовно, ми дивуватимемо музичним матеріалом, бо дуже багато пісень звучатимуть у дещо новій інтерпретації. Це буде єдиний музичний перформанс який розбиває час, поєднує старе і нове, створюючи майбутнє. Для кожного номеру відшукали щось особливе, неповторне, свій нюанс, що підтримує  артиста на сцені та розкриває душу пісні. В концерті задіяно дуже багато різних технологічних прийомів та інноваційних рішень. Всі вони зібрані навколо глибокого  змісту українських пісень, що будуть лунати. Тому ми також хочемо показати, що окрім талановитих артистів, в нас ще є неймовірні професіонали у кожній сфері, які роблять свою справу на високому рівні. А це рівень світового стандарту! Тому ми також дивуватимемо сценою, ії конструкцією, освітленням та графікою.

За словами режиссерки,  музикальне шоу  розгортатиметься  на  технологічній сцені, яка складається з трьох частин, які символізують три десятиріччя, та імітує молекулу ДНК. Простір між сценами за допомогою спеціальних світлових та графічних 3-D ефектів змоделює ланки ДНК. 

-Коли я думала над ідеєю, я зрозуміла, що ми – молода держава, але з багатовіковою історією. І те, чого у нас точно не забрати – це талант та спрага до незалежності. Незалежність у нас у крові. З цього вийшов слоган – Незалежність у нашій ДНК. Тому сцена, на якій розгортатиметься музичне дійство, несе в собі певнийзміст,- розповідаєКатя.

-Декілька днів тому вже почалися репетиції. Але коли я вперше зайшла на нашу репетиційну базу и там стояла сцена вже розмічена, я подумала «Яка ж вона шалено величезна!». І це дуже крутоМи – все місто, всі департаменти активно готуємось. Костюми шиються, декорації виготовлюються, дизайн і графіка проектується і малюється, світло також прописується. У нас приймають участь 35 артистів, 60 учасників оркестру, більше 50 учасників балету, в нас близько 300 одиниць музичної техніки, тонни конструкцій та освітлення!Вся команда зараз працює 24/7 і, здається, вже стерта грань між днем ті ніччю, але це команда дуже крутих професіоналів, яка готова працювати і більше, аби ж тільки українці отримали дійсно гарне та грандіозне свято!

Щодо того якими будуть номери артистів, Катя розповіла:

- Зараз можу сказати тільки те, що деякі артисти з’являться у незвичних для себе амплуа. 

New From Other Categories

Ukraine
Объявлена ​​программа нового сезона Ukrainian Fashion Week F...
18 января 2022
2022 – год 25-летия Ukrainian Fashion Week. Основанный в 1997 году, Ukrainian Fashion Week стал первой Неделей моды не только...
World
COMME des GARÇONS Homme Plus меняет представление о том, что...
18 января 2022
COMME des GARÇONS Homme Plus представили свою коллекцию осень-зима 2022 . Тема коллекции, представленной в Токио, была «Кочевник».
World
Хроники Файдона о развитии музея Ива Сен-Лорана в Марракеше
18 января 2022
Общеизвестно, что Ив Сен-Лоран любил розовый город Марокко. «Марракеш научил меня цвету», — вспоминал он однажды, добавив, что раньше «все...
World
Этот набор карт научит вас методу Марины Абрамович
18 января 2022
Если вы когда-нибудь хотели научиться бросать вызов ловким приемам всемирно известной перформансистки Марины Абрамович , то это ваш шанс. Опубликованная...
World
Википедия не считает NFT формой искусства
18 января 2022
Согласно сообщениям, группа редакторов Википедии, бесплатной онлайн-энциклопедии, не считает невзаимозаменяемые токены ( NFT ) формой искусства.
World
Звезда фильма «Человек-паук» Том Холланд возглавил рекламную...
18 января 2022
Том Холланд является лицом кампейна, совместной работы Саймонса и г-жи Прада Весна / Лето 2022 года, в центре кампании Дэвида...