KHAYAT презентував чуттєвий хіт, сміливо крокуючи на наступну сходинку своєї творчості
Post

KHAYAT презентував чуттєвий хіт, сміливо крокуючи на наступну сходинку своєї творчості

Music
Ukraine
18 февраля 2021

Український виконавець KHAYAT презентував композицію «Крок», що є відображенням кожної людини, яка хоч раз у житті відчувала справжню любов.

«Якими б різними ми не були, якими б особливими не хотіли здаватись одне для одного, так чи інакше, ми проживаємо одне життя на всіх, тільки декорації в кожного свої. В когось ампір, в когось щось простіше, але наповнення у всіх одне і те саме. Ми маємо одні і ті ж почуття, а музика є одним з найдосконаліших інструментів для їх вираження. Мушу зізнатись, що це одна з тих пісень, яку я не завжди можу виконати до кінця без сліз на очах.»

За словами виконавця, феномен цієї пісні у її масовості та інтимності водночас.

«Я пишу свою музику спостерігаючи за вами, спілкуючись з вами та думаючи про вас. Якщо ви хоч раз у житті відчували мурах на своїй шкірі, втрачали думки від дотику коханої людини, тоді мені вдалось достукатись до ваших сердець, адже ніщо так не об’єднує як кохання. Ця пісня про цінність моментів, невтримну жагу любити одне одного та спогади, які ми отримуємо в результаті, адже це єдине, що нам лишає любов. І якщо поряд вже є та сама, «єдина» людина, то ви маєте робити усе, аби вона відчувала себе найщасливішою у всьому світі. Це ваш обов’язок, ваша місія.»

Неможливо не помітити зміни у звучанні та відсутність фольку у новій творчості музиканта, що сам KHAYAT пояснює особистісним ростом.

«Можу розказати вам, як я виглядав у 13 років, як одягався і чим цікавився. Я ж не можу робити те саме у 23, правда? Так само і з музикою. Внутрішній стан змінюється, смак змінюється і цього не оминути. Це звичайний розвиток, природня закономірність. Якщо він не відбувається, тоді, напевно, варто звертатись до спеціалістів, бо це не є показником здорової особистості.»

Пісня «Крок» увійде до другого альбому KHAYAT, який артист презентує у квітні цього року.

Теги: KHAYAT

New From Other Categories

Ukraine
Объявлена ​​программа нового сезона Ukrainian Fashion Week F...
18 января 2022
2022 – год 25-летия Ukrainian Fashion Week. Основанный в 1997 году, Ukrainian Fashion Week стал первой Неделей моды не только...
World
COMME des GARÇONS Homme Plus меняет представление о том, что...
18 января 2022
COMME des GARÇONS Homme Plus представили свою коллекцию осень-зима 2022 . Тема коллекции, представленной в Токио, была «Кочевник».
World
Хроники Файдона о развитии музея Ива Сен-Лорана в Марракеше
18 января 2022
Общеизвестно, что Ив Сен-Лоран любил розовый город Марокко. «Марракеш научил меня цвету», — вспоминал он однажды, добавив, что раньше «все...
World
Этот набор карт научит вас методу Марины Абрамович
18 января 2022
Если вы когда-нибудь хотели научиться бросать вызов ловким приемам всемирно известной перформансистки Марины Абрамович , то это ваш шанс. Опубликованная...
World
Википедия не считает NFT формой искусства
18 января 2022
Согласно сообщениям, группа редакторов Википедии, бесплатной онлайн-энциклопедии, не считает невзаимозаменяемые токены ( NFT ) формой искусства.
World
Звезда фильма «Человек-паук» Том Холланд возглавил рекламную...
18 января 2022
Том Холланд является лицом кампейна, совместной работы Саймонса и г-жи Прада Весна / Лето 2022 года, в центре кампании Дэвида...