«Ultra»: KHAYAT презентує поп-альбом, розриваючи власні шаблони
Post

«Ultra»: KHAYAT презентує поп-альбом, розриваючи власні шаблони

Music
Ukraine
14 мая 2021

Сьогодні український виконавець KHAYAT презентує  EP «Ultra» , який сам називає своєю «душевною  пробоїною» . За словами артиста, кардинальні зміни у творчості викликанні його особистісним ростом і бажанням писати про те, що він особисто проживає кожного дня, а не про абстрактні фольклорні історії.

Назва «Ultra» несе більш підсилючий, префіксальний  характер і трактується як «особливий», «поза межами», «надприродний».

 «Це альбом чистих, оголених емоцій, спогадів,  трушних людських взаємин та їх побічних ефектів. Найкращого і найгіршого, що люди можуть залишити одне одному.  Але саме ці дрібниці і фарбують життя у кольори та роблять кожного з нас особливим.  Я щасливий від того, що дозволив собі розірвати власні шаблони та написати цю музику, бо на стільки хвилюючого творчого піднесення я ще не відчував ніколи», - зізнається артист.

До EP  увійшли 5 треків  – «Ultra», «Крок», «Небосвод»,  «Темно»  та «Между нами».

Саунд-продюсером альбому виступив прогресивний український музикант Михайло Гайдай.

«Це смілива робота, сміливого артиста. Однією з найважливіших задач було зберегти наповнення та сутність KHAYAT, трансформувавши її у комерційний саунд.  Гіпнотичні нео-поп біти, східні мотиви дудука і дарбуки в комбінації з хаусовим басом та унікальним вокалом – дійсно горюча суміш», - розповів музикант.

Ідеологом та творцем візуальної складової альбому став талановитий український графічний дизайнер SAVKA, відомий співпрацею з топовими представниками музичної індустрії.

«З кожним своїм кроком KHAYAT трансформується і це не може не надихати. Ми створили світ «Ultra» на межі реальності та ілюзії, світ комфорту  душі, особливе символічне місце гармонії та сили», - повідомив дизайнер.

Теги: KHAYAT, Ultra

New From Other Categories

Ukraine
Объявлена ​​программа нового сезона Ukrainian Fashion Week F...
18 января 2022
2022 – год 25-летия Ukrainian Fashion Week. Основанный в 1997 году, Ukrainian Fashion Week стал первой Неделей моды не только...
World
COMME des GARÇONS Homme Plus меняет представление о том, что...
18 января 2022
COMME des GARÇONS Homme Plus представили свою коллекцию осень-зима 2022 . Тема коллекции, представленной в Токио, была «Кочевник».
World
Хроники Файдона о развитии музея Ива Сен-Лорана в Марракеше
18 января 2022
Общеизвестно, что Ив Сен-Лоран любил розовый город Марокко. «Марракеш научил меня цвету», — вспоминал он однажды, добавив, что раньше «все...
World
Этот набор карт научит вас методу Марины Абрамович
18 января 2022
Если вы когда-нибудь хотели научиться бросать вызов ловким приемам всемирно известной перформансистки Марины Абрамович , то это ваш шанс. Опубликованная...
World
Википедия не считает NFT формой искусства
18 января 2022
Согласно сообщениям, группа редакторов Википедии, бесплатной онлайн-энциклопедии, не считает невзаимозаменяемые токены ( NFT ) формой искусства.
World
Звезда фильма «Человек-паук» Том Холланд возглавил рекламную...
18 января 2022
Том Холланд является лицом кампейна, совместной работы Саймонса и г-жи Прада Весна / Лето 2022 года, в центре кампании Дэвида...