Дмитро Шатило створив відео до Маршу Рівності
Post

Дмитро Шатило створив відео до Маршу Рівності

Special
Ukraine
18 сентября 2021

19 вересня об 11:00 у Києві відбудеться Марш Рівності 2021 від КиївПрайду –  традиційна правозахисна хода за права людини для ЛГБТ+ спільноти.

Тема цьогорічного КиївПрайду: «Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки». Це перший Марш Рівності, який має політичні вимоги до чинної влади у вигляді Маніфесту, який підписали громадські організації, благодійні фонди та представники політичних сил.

Цьогорічне гасло КиївПрайду – «Пліч-о-пліч на захист рівноправ’я». Так склалося історично, що у нашій країні зміни можливі тільки завдяки об’єднанню та спільній боротьбі. Тому цього року ми виходимо пліч-о-пліч, щоб не просто заявити про себе, але і почати діалог із владою, яку обрав наш народ.

«Ми говоримо, що не збираємося терпіти злочини на ґрунті ненависті, що хочемо рівних прав із усіма громадянами та громадянками України і що час для змін завжди «зараз», а не «потім». Права людини, її життя та здоров’я завжди на часі», – пояснює Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

У рамках ПрайдМісяця також було презентовано відео до Маршу Рівності, режисером якого став молодий фотограф Дмитро Шатило. В ролику, за допомогою зображення рук, було розказано персональні історії.

«У відео зображено лише руки героїв_їнь. За власниками цих рук не визначити статі, гендерної ідентичності чи орієнтації, а лише можна визначити вектор бачення особистості. Необов’язково бачити наші обличчя, щоб почути, що ми хочемо сказати. Цей акцент важливий, бо цими руками ми творимо історію. Захищаємо нашу країну. Рятуємо життя і душі близьких. А також стоїмо пліч-о-пліч у боротьбі за свої права та майбутнє», – розповів Максим Потапович, смм-менеджер ГО «КиївПрайд» та продюсер відео.

New From Other Categories

Ukraine
Новый хит от Wellboy - “Вишні”
22 октября 2021
Прорыв лета 2021, автор безоговорочного хита “Гуси”, Антон Wellboy представил следующий ХИТ - “Вишні”.
Ukraine
Дебютный сингл и клип от анонимного проекта БАСОКРУТ
22 октября 2021
БАСОКРУТ — это новый электронный музыкальный проект, который, по словам автора, создан в первую очередь ради фана. А заодно для...
Ukraine
ПРЕМЬЕРА: Миша Романова с новой песней о жизни после любви
22 октября 2021
«Возможно, самый автобиографичный трек в моей жизни» - так лаконично певица описывает свою новую работу «Бармен». В mood видео Миша...
Ukraine
Новая танцевальная песня группы Cloudless: возвращение ко вр...
22 октября 2021
Группа Cloudless представляет новый мощный трек на украинском языке под названием «Псих». И это не единственная новость от бэнда. В...
World
Ума Турман и ее дочь: Квентин Тарантино говорит, что снимает...
21 октября 2021
Хотя ничего не высечено в камне, Квентин Тарантино не исключает, что «Убить Билла 3» выйдет в качестве его следующего фильма.
World
Смотрим и конспектируем: Уличный стиль на Неделе моды в Шанх...
20 октября 2021
Подводя итоги сезона весна-лето 2022 в Шанхае, мы собрал уличные образы недели от зрителей. В связи с COVID-19 Неделя моды...